לטעום מהקסם הלילי של צפת העתיקה

בשעת לילה מאוחרת, כשדמות אדם כבר לא נראית ברחוב, קסמה של צפת מתגלה. קולות הסליחות העולות מבתי הכנסת מזמינות אתכם להצטרף אלינו לחוויה בלתי נשכחת מרגשת ומרוממת.

 
 

מופע סליחות

חדש! מופע חוויתי של מוסיקה חיה ושירים בשיתוף הקהל, שילוב של שירים מוכרים משלל סגנונות עכשווי וישן. המופע מתובל באגדות וסיפורים במסורת הצפתית, משעשעים ומרגשים. מופע סוחף ומומלץ.

הרצאה בסוד הסליחות

הרצאה מרתקת על הסודות המוסתרים בתפילת הסליחות, ועל המשמעות הפנימית של הזמן המיוחד של חודש אלול והימים שבין ראש השנה ליום כיפור.

Please reload

סדנת שופרות

סדנה פעילה בה נראה ונלמד על תהליך יצירת השופרות, ונתנסה בעצמינו ביצירת שופר.

במהלך הסדנה נלמד על הסוגים שונים של שופרות, וכן על המנהג של תקיעת שופר בימי הסליחות.

מופע כליזמר צפתי

מופע כליזמר מסורתי המציג את מסורת הניגון היהודי עתיק היומין. המופע משולב עם הסיור כתחנת מופע באחת הסמטאות או במרכז אסנט. תוספת מרגשת לסיור שלא ישכח!

כיבוד קל

תוספת של כיבוד לחמם את הלב היא חלק בלתי נפרד מקבלת פנים נעימה למשתתפים. אצלנו באסנט אנו מגישים כיבוד אותנטי של ספינג' חם ומתוק, ושתיה חמה - קפה ותה, שיחמם את הלב ויעצים את חווית הסיור.

Please reload

אמירת סליחות

 מומלץ!  ביקור באחד מבתי הכנסת העתיקים בעיר העתיקה של צפת, לתפילת סליחות משותפת עם שירי הסליחות המסורתיים והמוכרים.

הצגת רחוב

תחנת מופע בסמטא של הצגת יחיד עם תפאורה מוסיקה ותאורה. ההצגה תסחוף אותנו אל היישוב הישן של צפת עם המחזה חוויתית של דמויות שונות מסיפורים חסידיים מהדורות הקודמים. - משעשע ומחכים.

סיור סליחות לאור עששיות

בסיור זה כל משתתף מקבל עששית נפט שתלווה ותאיר את הדרך בין סמטאות העיר העתיקה. הסיור נפתח בפסגת המצודה העתיקה של צפת, וכולל ביקור בבור מים חשוך ומיוחד שם נחווה סיפורים וניגונים ייחודיים לתקופה. סיור לא שגרתי חוויתי ומומלץ!

Please reload

אסנט הינו מלכ"ר - המחירים ללא מע"מ

משך הפעילות משתנה בהתאם למבנה הסיור

יש להצטייד בנעלי הליכה נוחות ולבוש חם

Please reload

 
 

 מרכז אסנט-צפת | 077-3601100 / 077-3601132 | www.Ascent.co.il