מורשת הסליחות בצפת העתיקה

סיור סליחות מיוחד לתלמידי בתי הספר הוא חוויה שורשית ומרתקת אשר תשאיר חותם ערכי אצל התלמידים. הסמטאות הקסומות של צפת העתיקה והדמויות המלוות אותה מציגות את המורשת היהודית באור ישן-חדש - הצטרפו למסע!

 
 

ניגונים ואגדות

 מומלץ!  מופע חוויתי של מוסיקה חיה ושירים בשיתוף התלמידים במרכז 'אסנט', שילוב של שירים מוכרים משלל סגנונות עכשווי וישן. המופע מתובל באגדות וסיפורים במסורת הצפתית, משעשעים ומרגשים. מופע סוחף ומומלץ.

נסיעה לעמוקה - ציון רבי יונתן בן עוזיאל

ירידה לציון רבי יונתן בן עוזיאל בעמק עמוקה. נסיעה חוויתית בין עצי יער ביריה וביקור בציון של רבי יונתן בן עוזיאל החבוי בעמק הפסטורלי. נכנס לציון ונשמע הסבר על המנהגים השונים של ביקור בקברי צדיקים ומדוע המקום הזה הוא משיכה לאנשים מרחבי הארץ ומכל העולם.

Please reload

סליחות בבית כנסת עתיק

ביקור באחד מבתי הכנסת העתיקים בעיר העתיקה של צפת, לתפילת סליחות משותפת עם שירי הסליחות המסורתיים והמוכרים.

הצגת רחוב

תחנת מופע בסמטא של הצגת יחיד עם תפאורה מוסיקה ותאורה. ההצגה תסחוף אותנו אל היישוב הישן של צפת עם המחזה חוויתית של דמויות שונות מסיפורים חסידיים מהדורות הקודמים. - משעשע ומחכים.

Please reload

סדנת שופרות

 מומלץ!  סדנה פעילה בה נראה ונלמד על תהליך יצירת השופרות, ונתנסה בעצמינו ביצירת שופר.

במהלך הסדנה נלמד על סוגים שונים של שופרות, וכן על המנהג של תקיעת שופר בימי הסליחות.

סיור סליחות בצפת העתיקה

נסייר בסמטאותיה הקסומות של צפת העתיקה בשעת לילה מאוחרת, נבקר במקומות בעיר העתיקה שנשתמרו מאות שנים ונושאים עימם סיפורים ואגדות מלאי חן ורגש על החיים שהיו בצפת העתיקה. נלמד על המורשת המיוחדת של העיר הקסומה הזו, ועל הדמויות שהפכו את העיר הזו לעיר הרוח של הגליל.

Please reload

הסיור מיועד לקבוצות

אסנט הינו מלכ"ר (מחיר ללא מע"מ)

משך הפעילות משתנה בהתאם למבנה הסיור

יש להצטייד בנעלי הליכה נוחות ולבוש חם

Please reload

 
 

 מרכז אסנט-צפת | 077-3601100 / 077-3601132 | www.Ascent.co.il